Przyprawy, suszone warzywa, zioła

Posiadamy łącznie ponad 50 letnie doświadczenie w skupowaniu najlepszych przypraw, ziół oraz suszonych warzyw. Naszym klientom oferujemy odpowiedzialne doradztwo w zakresie skupowania surowców w najlepszym momencie aby mogli oni uzyskać przewagę na konkurencyjnym rynku.

Przez ponad 50 lat budowaliśmy szerokie kanały skupowe w takich krajach jak Wietnam, Indie, Indonezja, Brazylia, Ekwador, Turcja itd.

Surowce skupowane są od poziomu rolników ( tam gdzie jest to możliwe ), w głównych punktach skupowych lub bezpośrednio od dostawców posiadających możliwości wewnątrz zakładowego przerobu od własnych upraw w krajach pochodzenia.

Nasz lokalny zespół jest obecny od momentu skupu i przerobu surowców, kontroli jakości, zważenia i załadunku zamówionych surowców do kontenerów w krajach pochodzenia.

Jesteśmy członkami ESA ( European Spice Association ) i będąc stowarzyszonymi z czołowymi firmami przyprawowymi w UE jesteśmy szczegółowo obeznani z wymogami jakościowymi w UE.

Jesteśmy dumni z faktu, że do grona naszych klientów zaliczają się wiodące firmy konfekcjonujące przyprawy oraz obsługujące przemysł spożywczy na trzech kontynentach.

Nasze magazyny w Polsce oraz w Antwerpii ( Belgia ) umożliwiają oferowanie naszym klientom serwisu "right-on-time" do zakładów produkcyjnych. Dysponujemy również możliwościami logistycznymi, dzięki którym możemy dostarczyć ilości paletowe w ciągu 3 dni roboczych w dowolne miejsce wewnątrz Europy.Oferujemy następujące produkty:
Pieprz ( czarny, biały, zielony, różowy z każdego kraju pochodzenia i w każdej postaci )
Kardamon
Papryka Chilli w każdej postaci
Cynamon/Kassia
Goździki
Zielony pieprz suszony
Zielony pieprz w zalewie
Imbir ( Indie, Nigeria )
Gałka muszkatołowa
Kwiat gałki muszkatołowej
Ziele Angielskie
Kurkuma

Przyprawy nasienne
- kminek, kolendra, kozieradka i inne

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania najlepszych ofert:
enquiries@saranenterprises.eu


Powrót

 
Raporty rynkowe i inne przydatne informacje