Marki obce

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem jednej z największych firm herbacianych - Madhu Jayanti International Ltd. , powstałej w 1942 roku i obecnie działającej globalnie, należącej do grupy firm Jayanti Harris. Firma ta specjalizuje się w produkcji herbat dla światowych sieci handlowych i jest właścicielem wielu znanych marek. Obecnie produkujemy i dostarczamy marki obce wielkich sieci handlowych - w UE dostarczamy w regionie Beneluxu, w Skandynawii, w Europie Centralnej oraz w Republikach Bałkańskich. W 2016 roku zawarliśmy umowę z Ajencją we Francji i w Austrii, skąd obsługujemy klientów na francusko i niemiecko języcznych rynkach.

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Indiach ( Kolkata i Coimbatore ) oraz w Rosji ( Władywostok ). Zakłady posiadają certyfikaty BRC "A" , IFS, ISO22000, Kosher itd., zapewniamy herbaty spełniające najlepsze standardy jakościowe.

Rocznie produkujemy i eksportujemy 8000 ton herbaty ( dziennie 12 milionów filiżanek ), co czyni nas liderem na rynku herbacianym pośród firm z Indii.

Posiadamy ponad 80 maszyn do konfekcjonowania herbaty i jako jeden z nielicznych zakładów w Indiach mamy możliwość produkcji opakowań w dowolnej stylizacji.

Spółka siostrzana Jayanti S.A. specjalizuje się w konfekcji przypraw oraz ziół w opakowaniach pod markami obcymi.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij:
www.jaytea.com
www.keith-spicer.co.uk
www.jayanti.com

Jeśli masz pytania napisz do nas na adres:
enquiries@saranenterprises.eu lub saran@jaytea.com


Powrót

 
Raporty rynkowe i inne przydatne informacje